20 Aralık

HASTA ve SAĞLIK ÇALIŞANI GÜVENLİĞİ PLATFORMU TARAFINDAN VERİLEN İYİ SUNUM KİTABI, HASTANE İNFEKSİYONLARI 2013 ve GÜNCEL BİLGİLER IŞIĞINDA HIV/AIDS KİTAPLARINI KAZANAN 3 ÜYEMİZ KİM?


Resmi büyütmek için tıklayınız.

HASTA ve SAĞLIK ÇALIŞANI GÜVENLİĞİ PLATFORMU TARAFINDAN VERİLEN
İYİ SUNUM KİTABI, HASTANE İNFEKSİYONLARI 2013 ve
GÜNCEL BİLGİLER IŞIĞINDA HIV/AIDS KİTAPLARINI
KAZANAN 3 ÜYEMİZ KİM?

Hasta ve Sağlık Çalışanı Güvenliği Platformu (www.hscgp.org), İNFEKSİYON DÜNYASI (www.infeksiyondunyasi.org), Türk İç Hastalıkları Uzmanlık Derneği Bilimsel ve Sosyal Platformu olan TİHUDUM (www.tihudum.org) ve Türk Hastane İnfeksiyonları ve Kontrolü Derneği Bilimsel ve Sosyal Platformu olan HİDERİM (www.hiderim.org)'den ortak canlı yayınla 20 Aralık 2016 Salı günü Prof. Dr. Serhat ÜNAL'ın sunumuyla gerçekleştirilen "KESİCİ-DELİCİ ALET YARALANMASI: Sorularınız, Sorunlarınız, Deneyimleriniz" Canlı Konferansı 161 BAĞLANTI NOKTASINDAN CANLI OLARAK İZLENDİ ve KATILIMCILARIMIZDAN 26 ADET SORU-KATKI GELDİ.

Canlı Konferans sırasında Prof. Dr. Serhat ÜNAL'ın yaptığı çekiliş sonucunda www.hscgp.org aracılığıyla soru(n) ve deneyimlerini gönderenler arasından;

- Dokuz Eylül Üniversitesi, Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu'ndan Dr. M. Bamsi TÜR "İyi Sunum Kitabı" kitabı,

- Özel Optimed Çerkezköy Hastanesi, İnfeksiyon Kontrol Komitesi'nden Hem. Bilge DEV "Hastane İnfeksiyonları 2013" ve

- Amasya Sabuncuoğlu Şerefeddin Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Diyaliz Hemşiresi Hem. Leyla EKER "Güncel Bilgiler Işığında HIV/AIDS" kitabı kazandılar.

Prof. Dr. Serhat ÜNAL tarafından çekilen ve Hasta ve Sağlık Çalışanı Güvenliği Platformu tarafından verilen hediye kitaplarının kurasının video kaydını Hasta ve Sağlık Çalışanı Güvenliği Platformu, Online TV'den izleyebilirsiniz.

Kitap kazanan üyelerimizi kutluyor, Hasta ve Sağlık Çalışanı Güvenliği Platformu'nda bu tarz hediye ve sürprizlerin olacağı aktivitelerimizde buluşabilmeyi diliyoruz.

www.hscgp.org