03 Ocak

Kesici-Delici Alet Yaralanması Anketi Sonuçları Analizi Canlı Konferansı


Resmi büyütmek için tıklayınız.

10 BAĞLANTI NOKTASINDA TOPLU OLMAK ÜZERE
161 BAĞLANTI NOKTASINDA CANLI OLARAK İZLENEN ve
26 ADET SORU-KATKININ GELDİĞİ
"KESİCİ-DELİCİ ALET YARALANMASI:
SORULARINIZ, SORUNLARINIZ, DENEYİMLERİNİZ"
CANLI KONFERANSININ VİDEO KAYITLARI-SLAYTLARI
www.hscgp.org, ONLİNE TV-SUNU MERKEZİ'NDE...

"KESİCİ-DELİCİ ALET YARALANMASI: SORULARINIZ, SORUNLARINIZ, DENEYİMLERİNİZ" Canlı Konferansı Prof. Dr. Serhat ÜNAL'ın sunumuyla 20 Aralık 2016 Salı günü Hasta ve Sağlık Çalışanı Güvenliği Platformu (www.hscgp.org), İNFEKSİYON DÜNYASI (www.infeksiyondunyasi.org), Türk İç Hastalıkları Uzmanlık Derneği Bilimsel ve Sosyal Platformu TİHUDUM (www.tihudum.org) ile Türk Hastane İnfeksiyonları ve Kontrolü Derneği Bilimsel ve Sosyal Platformu HİDERİM (www.hiderim.org)'den Ortak Canlı Yayın'la gerçekleşti.

Canlı Konferansta Prof. Dr. Serhat ÜNAL 17 Aralık 2016 tarihine kadar www.hscgp.org aracılığı ile gönderdiğiniz "KESİCİ-DELİCİ ALET YARALANMASI" ile ilgili 60'ın üzerindeki paylaşımı soru, sorun ve deneyim şeklinde sınıflayıp göndermiş olduğunuz soruları yanıtladı, sorunlarınız ve deneyimleriniz ile ilgili paylaşımlarınızı ise yorumladı.

10 BAĞLANTI NOKTASINDAN TOPLU OLMAK ÜZERE 161 BAĞLANTI NOKTASINDAN CANLI OLARAK İZLENEN ve 26 ADET SORU-KATKININ GELDİĞİ Canlı Konferans Prof. Dr. Serhat ÜNAL'ın katılımcılardan gelen sorulara verdiği doyurucu yanıtlar ile başarıyla tamamlandı.

Bu konferansın profesyonel HD kamera ile çekilmiş kayıtlarına slaytlarıyla senkronize ve konu başlıklarına göre indekslenmiş şekilde www.hscgp.org aracılığıyla "Hasta ve Sağlık Çalışanı Güvenliği Platformu, Online TV"den, slaytlarına ise video şeklinde "Hasta ve Sağlık Çalışanı Güvenliği Platformu, Sunu Merkezi"nden erişebilirsiniz. İyi seyirler dileriz...

Konferansa canlı olarak katılan ve soru-katkılarıyla etkinliğimizi güzelleştiren tüm üyelerimize teşekkür ederken Canlı Konferans esnasında katılımcılar tarafından yapılan paylaşımlardan bazılarını aşağıda sizlerle paylaşıyoruz.

*Alp ERGÖR
Muhteşem, uzun zamandır dinlediğim en bütünsel konuşmalardan biriydi. Elinize, birikiminize sağlık. Bu konuşmayı paylaşmak gerekli. Sayın hocam, sevgili Serhat abi, zevkle ve öğrenerek izliyorum.

*Yasemen ÇETİNKAYA
Büyük bir keyifle izledim. Sorular, öneriler ve yapılması gerekenler hep aynı. Sıkıntılar hep ortak. Umarım az zararlarla hızlıca yol katederiz. Sunum için teşekkürler. Yeniden istiyoruz :)

*Yasemin DURSUN
Sunumunuz çok yararlı oldu. Teşekkürler.

*Mine NAİBOĞLU
Sunum için teşekkürler, çok keyifliydi.

*Kezban HAMDEMİR
Teşekkürler hocam.

www.hscgp.org